سایت حزب مردم افغانستان

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

( Afghanistan People's Party (APP


  نامه وبلاگ دادگاه

  avatar
  Admin
  Admin


  تعداد پستها : 202
  تاريخ التسجيل : 2010-07-22

  نامه وبلاگ دادگاه Empty نامه وبلاگ دادگاه

  پست  Admin الأحد يناير 29, 2012 8:08 am

  دوستان و رفقای عزیز،


  جالبست، مسوول ویبلاگ به اصطلاح داور- کوزه، گِلِ کوزه و کوزه گر- چرا از نوشتن نام و افشای هویت خود ترس و بیم دارد؟ در حالیکه به ادرس فرزندان صدیق حزب و زحمتکشان که از خود نام، نشان و ادرس مشخص دارند بی شرمانه تاخت و تاز نموده در پی تخریب ایشان میباشد. اگر خودش (مسؤول ویبلاگ به اصطلاح داور) دزد نباشد، چرا از گرفتن نام خود بیم دارد؟ حتماً کدام عمل ننگینی را در گذشته و یا حال مرتکب شده است که نمیخواهد نام خودرا افشاء نماید؟
  چگونه باز به خود حق میدهد که از بی نام و نشانی و بدنامی خود و حلقۀ فاسد خود به ادرس و نام های مشخص اشخاص نیکنام "دُرافشانی" نماید؟
  نکتۀ جالب دیگر اینکه خودرا "داور" جا میزند!!! کدام "داور"؟ به قول معروف، سر پیاز یا ته ی پیاز؟ کی ترا داور ساخته است؟ کور خود و بینای مردم!!! نخست، اگر وجدان داشته باشی، در محکمۀ وجدانت خودرا به وسیلۀ داور وجدانت محکمه کن که در طول زنده گی آگاهانه ات جنبه های مثبت و منفی ات کدام ها اند و کدام کارهای مثبت و منفی را تا الحال انجام داده ای و مرتکب کدام خطا ها شده ای؟ و در مورد خودت داوری کن! حالا که چنین نکرده ای، عناصری نابکاری مانند خودت در دادگاه تاریخ و مردم و فرزندان صدیق زحمتکشان افغانستان محکوم خواهند شد!!! این صرف آغاز کار است.

   اكنون الأحد أكتوبر 02, 2022 9:49 pm ميباشد